Szanowna Użytkowniczko! Szanowny Użytkowniku!


Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Zaufanych Partnerów Dobrych Zakupów Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno.


Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.


Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.


Dobre Zakupy przetwarzają dane osobowe użytkowników w celu:
a) Zawarcie, należyte wykonanie, rozwiązanie umowy lub inne czynności niezbędne do realizacji zawartej umowy,
b) Marketing produktów i usług
c) Realizacja działań prowadzonych na podstawie udzielonych zgód
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dane osobowe Użytkowników przetwarzane są także w tych celach. Użytkownik może również wyrazić zgodę na dodatkowe cele przetwarzania jego danych osobowych poprzez dodatkowe funkcjonalności dostępne w Portalu Dobre Zakupy.
Dokument Polityki prywatności i przetwarzania danych osobowych znajduje się TUTAJ.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz edytować zakres zgody, w tym wycofać ją całkowicie, klikając „Ustawienia” po zalogowaniu się.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Sportgroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 43 lok.122, 00-680 Warszawa , z którego serwisu lub aplikacji korzystasz.